Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Opinie pacjentów:

REUMATYZM: Pani Janina od kilku lat borykała się z bólem w stawach. Dotychczas korzystała z różnych zabiegów fizykalnych i farmakologii z różnym skutkiem. Koleżanka poleciła jej biorezonans. Efekty przewyższyły jej oczekiwania. Już po 5 zabiegu odczuła dużą ulgę, a po ukończeniu całej terapii zapomniała o bólu.

Pani Zofia od sześciu lat leczyła reumatyzm ambulatoryjnie i w sanatoriach z nie najlepszym skutkiem. Cały czas miała kłopoty z poruszaniem się, ciężko jej było wstać z łóżka czy krzesła, schylanie się też było poważnym problemem. Dziś gdy przyszła na ostatni zabieg biorezonansem była do tego stopnia innym człowiekiem , że chciała to wszystkim zademonstrować. Wymachiwała rękami, podskakiwała , niemal tańczyła w gabinecie. Mówiła” teraz dopiero chce mi się żyć”

ALERGIA: Krzyś- trzyletni chłopczyk od urodzenia cierpiał na atopowe zapalenie skóry. Podejrzewano uczulenie, ale ze względu na wiek nie zalecano testów alergicznych. Mama Krzysia znalazła informację o możliwości diagnozy alergii (testu alergicznego) i leczenia jej biorezonansem. Przyszli razem do gabinetu. Test był szybki i bezbolesny , a wynik wiarygodny. Padła diagnoza – alergia na mleko. Mama natychmiast zdecydowała się na odczulenie synka. Po krótkiej terapii okazało się , że jego skóra stała się zdrowa i gładka – został wyleczony.

NERWICE I DEPRESJE: Po śmierci męża wpadłam w depresję mówi pani Maria. Nie mogłam spać , miałam lęki i ciągle płakałam. Nie wychodziłam z domu i przestałam spotykać się z rodziną i znajomymi. Ciągle brałam leki. Po biorezonansie  stałam się spokojniejsza , przestałam brać leki, śpię dobrze, zaczęłam spotykać się ze znajomymi i wróciła mi chęć do życia.

WRZODY: Cierpiałem bardzo długo- mówi Adam. Wrzód dwunastnicy i nadżerka żołądka spowodowały moje problemy z jedzeniem. Dieta i lekarstwa niewiele mi pomagały . Nie mogłem normalnie funkcjonować. Byłem załamany . Znajomy polecił mi biorezonans. Po 6 zabiegach odczułem znaczną poprawę , a po całej terapii uciążliwe dolegliwości ustąpiły zupełnie . Teraz wszystkim polecam biorezonans.

CYSTA: Pani Magda odwiedziła ponownie nasz gabinet po zakończonej serii 10 zabiegów. Przyszła podziękować, przyniosła kwiaty. Całkiem niedawno miała już skierowanie na operację. Po leczeniu biorezonansem cysta na jajniku zniknęła, a operacja okazała się zbędna.

MIĘŚNIAKI: Pani Anna od jakiegoś czasu miewała bardzo obfite krwawienia miesięczne. Pojawiły się także skrzepy. Powoli doszło do anemii. Po wizycie u ginekologa padła diagnoza – mięśniaki macicy. Bała się. Siostra poleciła jej biorezonans po tym jak sama wyregulowała u siebie zaburzenia hormonalne i pozbyła się bólów menstruacyjnych. Już po kilku jednak zabiegach czuła się mocniejsza. Po całej kuracji wykonała USG gdzie okazało się, że nie było  śladu po mięśniakach.

 Terapia antynikotynowa - 110 zł

testy alergiczne (90 alergenów) - 170 zł

odczulanie - 1 alergen - 50 zł, odczulanie 3 krotne po 40 zł

sesje terapeutyczne - 45 zł za 1 zabieg

body detox - 50 zł od 1 do 5 zabiegu, pozostałe po 40 zł

masaż leczniczy od 20 - 50 zł

ćwiczenia rehabilitacyjne 20 zł za pół godziny

                                       Aparat Bicom                                                                   Gabinet biorezonansu