Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

BODY DETOX

Usuwanie toksyn

Oczyszczanie krwi

Działanie bakteriobójcze

Neutralizacja wolnych rodników

Uzupełnianie pierwiastków śladowych

Przywracanie równowagi energetycznej

 

Wiadomo, że błona komórkowa zdrowego człowieka powinna mieć ujemny potencjał w przedziale od 70 do 90 miliwoltów aby optymalne było przyswajanie składników pokarmowych oraz wydalanie toksyn. Ujemny potencjał obciążonej toksynami lub uszkodzonej komórki może spaść nawet do 30 miliwoltów. Zakłócone zostaje wówczas przyswajanie składników pokarmowych i wydalanie toksyn. Taka sytuacja może spowodowana być spożywaniem zanieczyszczonego związkami chemicznymi pożywienia, ogólnym zanieczyszczeniem środowiska lub stresującym trybem życia i prędzej czy później prowadzi do choroby.

Można się temu przeciwstawić korzystając z zabiegów oczyszczania organizmu metodą body detox. Body detox to przede wszystkim stymulacja, która wyzwala w naszym organizmie  zadziwiające zdolności regeneracji i odbudowy. Wzbogacona energetycznie komórka jest zdolna do szybkiej odbudowy uszkodzonych struktur co w konsekwencji przywraca jej prawidłową biologiczna aktywność. Zabiegi te wzmacniają system immunologiczny i pomagają organizmowi zwalczać wiele chorób takich jak alergia, reumatyzm, otyłość, choroby skóry (trądzik, celulit).

Wystarczy zanurzyć  stopy w wodzie i włączyć urządzenie. Zakodowany program dokona terapeutycznej jonizacji wody i następuje delikatny ruch dodatnich i ujemnyh ładunków w organizmie. Po kilku minutach woda zaczyna zmieniać kolor. Zjawisko to jest spowodowane w dużej mierze wydzielaniem się toksyn z organizmu, a w niewielkim stopniu elektrolizą wody.

 Terapia antynikotynowa - 110 zł

testy alergiczne (90 alergenów) - 170 zł

odczulanie - 1 alergen - 50 zł, odczulanie 3 krotne po 40 zł

sesje terapeutyczne - 45 zł za 1 zabieg

body detox - 50 zł od 1 do 5 zabiegu, pozostałe po 40 zł

masaż leczniczy od 20 - 50 zł

ćwiczenia rehabilitacyjne 20 zł za pół godziny

                                       Aparat Bicom                                                                   Gabinet biorezonansu